Materiały video realizowane są wyłącznie na sprzęcie marki SONY, są to najnowsze bezlusterkowce A7mk3 (2szt) i a6300 (4szt), WSZYSTKIE nasze kamery pozwalają na zapis zarówno w rozdzielczości 4K (ULTRA HD) jak i standardowej FULL HD. Mają także możliwość rejestrowania ujęć SLOW MOTION (obraz spowolniony do 4x). Za rejestrację dźwięku odpowiadają mikrofony nakamerowe RODE, o różnych charakterystykach, dopasowane do sal weselnych i kościołów.

Zarówno w kościele jak i podczas imprezy weselnej dźwięk rejestrowany jest również oddzielnymi rejestratorami TASCAM i ZOOM. Na pewno widzieliście Państwo u konkurencji trzęsące się ujęcia ? U nas ich nie zobaczycie:) Posiadamy 2 najnowsze elektroniczne gimbale stabilizujące, gwarantujące że bez względu na rodzaj ujcia obraz zawsze będzie stabilny. Posiadamy również kran kamerowy o wysokości 4m pozwalający na dużych salach realizować ujęcia z góry zbliżone do realizacji koncertowych. Posiadamy również 2 drony umożliwiające zapis 4K/FullHD – DJI Mavic Pro i Phantom 4. Jak wynika z powyższego na każdym weselu mamy zapewniony zdublowany sprzęt, na wypadek awarii zawsze jest równoważny zapas.

Realizacja wideoreportaży może być prowadzona przez 1 lub 2 kamerzystów z wykorzystaniem od 1 do 4 urządzeń rejestrujących, zależnie od wybranego przez Państwa pakietu.

Montaż materiałów video jest realizowany na 2 komputerach Apple iMac wyposażonych w najnowsze procesory i7 8700 i dyski SSD. Materiały są zaś archiwizowane na zdublowanej macierzy dyskowej gwarantującej 100% bezpieczeństwo danych.